„Basia i basen” Wydawnictwo EGMONT

Jeżeli planujesz wybrać się ze swoim przedszkolakiem pierwszy raz na basen zdecydowanie polecam przeczytać z nim uprzednio bardzo ciekawą i zabawną książkę z wydawnictwa Egmont – „Basia i basen” autorstwa znakomitego duetu: Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.
Książka jest w twardej oprawie, posiada zaokrąglone brzegi, wypełniona jest wieloma barwnymi ilustracjami i zawiera 24 strony. Spodoba się dzieciom w wieku przedszkolnym i posłuży na długo, gdyż pociechy rozpoczynające przygodę z  samodzielnym czytaniem z chęcią będą podejmować z nią swoje pierwsze kroki.

Basia wybiera się z tatą i bratem na basen …. ale to nie jest takie zwykłe miejsce… to jest basen który pokazuje jak odważna jest Basia, jak wspaniale można się bawić w wodzie, jak skutecznie uciekać przed rekinem i jak uniknąć muchomorów lub pieczarek.
Mały czytelnik dowie się co warto na basen zabrać i jak się na nim bezpiecznie zachowywać. A co najważniejsze pokazuje jak wspaniale może spędzić dzień tata z dziećmi. Tak więc drogie mamy, zaangażujcie do lektury tatusiów, a potem niech pakują oni z dziećmi torbę i zabiorą ich na wspólną, niezapomnianą przygodę, a Wy odpoczywajcie 😉
 
Seria książek z przygodami rezolutnej Basi pokazuje naszym przedszkolakom jak zachowywać się w różnych miejscach i sytuacjach. To wartościowe, edukacyjne opowiadania, których czytanie umili wam wspólne wieczory. Serdecznie polecamy i zapraszamy do lektury wielu innych tytułów o przygodach ciekawej świata Basi.

 

koszyk