„Bajka dla taty” Najlepszy prezent na Dzień Ojca. GALERIA BAJEK

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To piękne święto będące wyrazem szacunku i wdzięczności ojcom warto celebrować w wyjątkowy sposób, np. obdarowując tatusia samodzielnie przygotowaną bajką!

Dziś zaglądając do naszej szafki z pamiątkami przypomniałam sobie o pięknym prezencie, które moje dzieci podarowały tacie w zeszłym roku. Bajka dla taty do samodzielnego wydrukowania to niezapomniany i wzruszający prezent na całe życie.

koszyk

Rodzinne, kameralne wydawnictwo GALERIA BAJEK, które od lat przygotowuje personalizowane książki dla najmłodszych ma w swojej ofercie sentymentalną bajkę dostępną w formacie pdf, do szybkiego, samodzielnego wydrukowania!

„Bajka dla taty” to aż 10 stron wzruszającej, ciepłej opowieści, której współautorami będą dzieci. Każdą stronę mogą uzupełnić o własne rysunki, wykonane kredkami, flamastrami, czy farbami. Taki prezent będzie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Każdy tata poczuje wyjątkowe ciepełko w sercu, gdy otrzyma od swojego dziecka taki podarek, a wyjęty z szafki po latach będzie cieszył jeszcze bardziej!

Opowieść podkreśla jak ważną rolę pełni tata. To on odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, to on jest wzorem dla każdego dziecka, siłą i miłością.

Dziś z sentymentem wróciliśmy do bajki sprzed roku! Nawet dzieci z radością przypominały sobie jej uzupełnianie i w tym roku również chcą podarować ją tacie, w nowej wersji. Sama jestem ciekawa co tym razem wymyślą.

Jeśli szukacie nietuzinkowego prezentu dla taty to koniecznie sięgnijcie po tę bajkę i bawcie się dobrze. Taki własnoręcznie wykonany prezent daje wiele satysfakcji również dzieciom. Zarówno przedszkolaki jak i starszaki mogą dać w niej upust swojej wyobraźni i radosnej twórczości, podkreślając wszystko to, co jest wyjątkowe w każdym tacie.

Bajka przygotowana jest w formacie elektronicznym, wysyłanym na maila w PDF w formacie A4.

Bardzo polecamy!

Dodaj komentarz