ADWENTownik 2021 – przewodnik adwentowy z rozważaniami dla dzieci oraz rodziców – 4 edycja

To już czwarta edycja Adwentownika! Ależ ten czas pędzi… Z radością po raz kolejny obejmuję ten wyjątkowy przewodnik adwentowy swoim patronatem i serdecznie Wam go polecam.

Adwent jest wyjątkowym czasem w roku liturgicznym. Oczekiwanie na narodziny Bożego Syna warto przeżywać pięknie, duchowo, radośnie i rodzinnie. Ten przewodnik odkryje przed Wami liczne ciekawostki i sprawi, że dobrze przygotujecie się do Bożego Narodzenia.

koszyk

Z Adwentownika skorzysta cała rodzina! Choć skierowany jest do dzieci od około 3 lat, to nawet te w wieku szkolnym, a także dorośli znajdą w nim wiele wartości. Na każdy dzień czeka Was wyzwanie i ciekawostka.

Dowiecie się, skąd wywodzi się tradycja szykowania 12 dań na Wigilię, gdzie można wybrać się na najstarszy jarmark bożonarodzeniowy w Polsce, lub czym jest nowenna. Poznacie ponad stuletnią tradycję wysyłania pocztówek w Polsce, dowiecie się jak dawniej spędzano adwentowe, długie wieczory, czy gdzie po raz pierwszy odprawiano roraty. Przekonacie się czym jest cudowny medalik i kim był prawdziwy Święty Mikołaj. To tylko garstka tego, co czeka Was na kartach Adwentownika. Znajdziecie tu także świętych wspominanych w tym czasie, dodatkową kartę z naklejkami potrzebnymi przy adwentowych wyzwaniach, oraz niespodziankę! – stojącą choinkę do kolorowania.

Dzięki tej lekturze duchowo, radośnie i rodzinnie przeżyjecie ten wyjątkowy czas. Całość sprawdzona została przez osoby duchowne.

Wygodny, podręczny format sprawia, że możecie go wszędzie ustawić i każdego dnia mieć go pod ręką. Jest pięknie i estetycznie wydany.

Bardzo polecam!

Adwentownik kupicie tutaj: MadraMama.pl

ADWENTownik

Dodaj komentarz