CzuCzu „Mała akademia. Literki”

Dzisiaj zapraszam najmłodszych do wesołej nauki literek. Często pytacie mnie o ciekawe książki do nauki alfabetu i już nie jedną tu pokazałam, ale obok takiego zestawu nie można przejść obojętnie. My jako ogromni fani Czu Czu z wielką chęcią sięgamy po „Małą akademię – Literki”, a właściwie sięga mój 3 – letni przedszkolak. Ale po kolei: jest pudełko, a w nim same skarby: książeczka kreatywna, naklejki, oraz zestaw puzzli – wszystko z literkami.

 

czu8

 

„Mała akademia – Literki” przeznaczona jest dla dzieci już od 3 roku życia. W książeczce znajdziecie obrazki do pokolorowania na daną literę z alfabetu, dzięki czemu dzieci ćwiczą małą motorykę i precyzję, oraz prawidłowe trzymanie kredki, a to wszystko wpłynie w przyszłości na ułatwienie nauki pisania. Znajdziecie także pisanie po śladzie literek, dzięki czemu najmłodsi trenują zapamiętywanie kształtu liter. Znajdziecie miejsce na wklejenie prawidłowej literki z alfabetu, co zaś ćwiczy u dzieci spostrzegawczość i powoli oswaja je z nauką alfabetu. Książeczka jest wydana na grubszym papierze, na jednej stronie jest kolorowy obrazek, a na drugiej obrazek do pokolorowania. Łącznie to 18 stron do zabawy i nauki. Do tego arkusz z naklejkami, którymi Wasze pociechy z pewnością chętnie będą zapełniały książeczkę. Świetnym uzupełnieniem literkowej przygody są puzzle, w skład których wchodzi 48 elementów. Na jednym kafelku mamy literkę i musimy odnaleźć drugi pasujący kafelek z przedmiotem, lub zwierzęciem na jaką literę się on zaczyna. Ułatwieniem są kolory puzzli, takie samo tło ma dana para. Bardzo ułatwia to odnajdywanie. Solidne, kolorowe i cudowne.

Polecam Wam serdecznie ten świetny komplet. Będzie idealnym rozwiązaniem na zbliżające się długie jesiennie wieczory, może być rewelacyjnym pomysłem na prezent. Mała akademia to świetny trening małych rączek, główkowanie, układanie i poznawanie literek.

W tej serii znajdziecie także: Cyferki3+, Przeciwieństwa 2+, Kształty 2+, Kolory 18m+ i Zwierzątka 18m+.

 

 

img_9256

img_9254

 

czu7

czu6

czu5

czu4

czu3

czu2

czu1

 

 

Dodaj komentarz