„Zagraj ze mną. Wartościowy czas” – 5 języków miłości! Wydawnictwo WIELOKROPKI

Rodzicielstwo to jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu. Droga ta usłana jest nie tylko szczęściem i pięknymi momentami, ale także dużym wysiłkiem, wachlarzem emocji i trudem. Każdy rodzic jest najlepszym przewodnikiem dla swojego dziecka, jego największą podporą i całym jego życiem. Żeby ta droga rodzicielstwa była łatwiejsza warto wspierać się mądrymi, bliskościowymi i wartościowymi książkami. W nich zawarta jest ogromna moc!

Katarzyna Mikulska napisała wspaniałą, wspierającą opowieść, która może wnieść do Waszej rodziny wiele zrozumienia, spokoju i miłości. Choć książka skierowana jest do czytelników w wieku około 3 – 7 lat to będzie także cenną lekturą dla każdego dorosłego.

„Zagraj ze mną. Wartościowy czas” to pierwsza w Polsce książka dla dzieci oparta na idei 5 języków miłości autorstwa amerykańskiego psychoterapeuty Gary’ego Chapmana. Treść książki została skonsultowana z psycholożką dziecięcą.

koszyk

Do 25 listopada książki papierowe kupicie aż 10 zł taniej, a audiobajki z 40% rabatem w tym głosowa wersja „Zagraj ze mną”, którą bardzo, bardzo polecam!


Darmowa dostawa od 110 zł 🙂

Maks z emocji nie mógł zasnąć! Już jutro będzie jego wielki dzień – piąte urodziny. Z tej okazji naszykował obok łóżka ulubione planszówki, w które będzie grał z bliskimi. Marzy mu się też wspólne wyjście tylko z rodzicami, śmiechy, żarty i dobrze spędzony czas.

Już z rana chłopca i jego siostrę bliźniaczkę powitała reszta rodziny. Były pyszne naleśniki, podarunki i… telefon do mamy, zwiastujący że musi prędko jechać do pracy. Popołudniu zjawili się goście, były pyszne torty, odśpiewanie sto lat, ale do wspólnych, rodzinnych rozgrywek planszowych chętny był tylko dziadek. Wieczorem chłopiec wyjawił mamie, że marzył o czasie z rodzicami i o wspólnym wyjściu, dlatego mama postanowiła przedłużyć nieco świętowanie i na drugi dzień zaplanowała basenowe szaleństwa!

Słyszeliście o językach miłości? To sposób, w jaki przyjmujemy miłość od drugiej osoby i dzięki któremu najłatwiej okazywać nam uczucia. Językiem miłości Maksa jest wartościowy czas. To właśnie ta forma spędzenia urodzin z najbliższymi była dla niego najszczęśliwszą. Uwaga, którą ofiarowali mu bliscy, rozmowa i zabawa sprawiła, że chłopiec czuł się kochany.

Chcecie dowiedzieć się jak zadbać o wartościowy czas z dzieckiem? Pragniecie poznać inne języki miłości? Zastanawiacie się w jaki sposób odkryć język własnego dziecka?

W książce znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji, wskazówek i porad, które sprawią, że Wasze rodzicielstwo będzie lżejsze, a Wasze dzieci dorastać będą w poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia. Dzięki temu będzie im łatwiej podejmować codzienne trudy i wyzwania.

To wspaniała, bardzo wspierająca książka, napisana przyjemnym, zrozumiałym dla dzieci językiem. Opowieść jest bardzo życiowa, pokazuje prawdziwe emocje, dzięki czemu dzieci z powodzeniem mogą utożsamiać się z bohaterem.

Bardzo się cieszę, że Kasia Mikulska, autorka wspaniałego bloga Wielokropki przygotowała tak ważną i potrzebną książkę! Z radością czekam na kolejne tomy, poruszające tematy pozostałych języków miłości. W przygotowaniu jest już historia Antka, którego językiem miłości są podarunki.

„Zagraj ze mną. Wartościowy czas”

SERIA: 5 dziecięcych języków miłości

Tekst: Katarzyna Mikulska

Ilustracje: Magdalena Skowyra

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo: WIELOKROPKI

Dodaj komentarz