WYPUKŁE MALOWANKI – kreatywne zestawy do wielokrotnego użycia

Kredki i farby są w naszym domu używane niemal codziennie. Dzieci bardzo lubią kolorować, dlatego staram się wyszukiwać dla nich nowości i ciekawe formy, które zainteresują całą trójkę. Wypukłe malowanki wypatrzone u znajomej zrobiły na mnie tak ogromne wrażenie że zamówiłam trzy egzemplarze, dla każdego mojego dziecka. To był strzał w dziesiątkę! Zabawom nie ma końca.

 

 

Ja zdecydowałam się na wybór dwóch psów i kota, ale w ofercie są także konie, zwierzęta domowe, dinozaury, a nawet godło, flaga i mapa Polski. Z pewnością sięgniemy po kolejne malowanki i sprezentujemy dzieciom znajomych, gdyż wkrótce czeka nas kilka przyjęć urodzinowych. Będzie to idealny i oryginalny prezent.

Obrazek w Zestawach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukła wytłoczka 3D. Ponieważ jest ona wykonana z plastikumożliwe jest umycie obrazka ciepłą wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie. Dzięki temu można poprawiać i dopracowywać swoje dzieło do uzyskania pożądanego efektu.

Zestaw zawiera:

1 x wypukły plastikowy obrazek przedstawiający jeden konkretny wzór
6 x farb akrylowych
1 x pędzelek
1 x ramkę do postawienia lub powieszenia
1 x schemat mieszania zawartych kolorów w celu uzyskania innych barw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolorowanie, malowanie, rysowanie to bardzo ważny etap w życiu dziecka. Kształtuje on nie tylko sprawną rękę, ale wyobraźnię, koncentrację, skupienie. To mądrze i wartościowo spędzony czas, którego efektem może być prawdziwe dzieło zdobiące dziecięcy pokój. Kreatywne zestawy są wielokrotnego użytku, więc tym bardziej są świetnym rozwiązaniem. Gdy dziecku znudzi się dany obrazek, może zabrać go pod kran i umyć wodą z mydłem. Żeby domyć obrazek przyda się także szczoteczka, lub gąbka. Później można na nowo nakładać dowolne kolory.

 

 

koszyk

 

 

 

 

Polecamy! Świetna alternatywa dla zwykłych kolorowanek i nietuzinkowy pomysł na prezent. Wypukła, wytłaczana malowanka z pewnością zachwyci każdego, nie tylko dzieci. Ja sama jestem pod wrażeniem tych obrazków. Z pewnością będziemy powracać do nich wielokrotnie. Jesień za pasem, długie, deszczowe wieczory warto wykorzystać z uśmiechem.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.