Wielka księga zagadek i łamigłówek – Wydawnictwo GREG

Dziś chciałam pokazać Wam jedną z najciekawszych książek z łamigłówkami i zagadkami. Kupiłam ją kilka lat temu, korzystała z niej Michasia, Januszek i teraz Staś z chęcią spędza z nią czas! To prawdziwa księga. Na niespełna 250 stronach znajdziecie różnorodne aktywności, dlatego zarówno pięciolatek, jak i ośmiolatek znajdą tu coś dla siebie.

koszyk

„Wielka księga zagadek i łamigłówek” to kopalnia pomysłów na każdą wolną chwilę! Nie znalazłam dotąd tak obszernej książki, z różnorodnymi aktywnościami. Zadania mają trzy poziomy trudności.

Znajdziecie tu aż 9 rozdziałów. Każdy poświęcony jest innej tematyce. Fani zwierzaków, potworów, piratów, kosmitów, dinozaurów, księżniczek, rycerzy, detektywów, mórz, oceanów i pojazdów znajdą tu coś dla siebie! Nikola Kucharska przygotowała prawdziwy rarytas, bowiem ilustracje są naprawdę wyjątkowe. Najmłodsi będą mogli rozwiązywać krzyżówki, przechodzić przez labirynty, robić wykreślanki, szukać różnic, kolorować obrazki, bawić się w sudoku, rysować zgodnie z instrukcją, tropić ślady zwierząt, dopasowywać cienie, rozwiązywać zagadki logiczne, matematyczne, szyfrowe. Nie sposób wymienić wszystkiego!

Z tej książki z radością skorzysta niejedno dziecko i posłuży ona na lata. Jest wydana w dużym formacie i zawiera tak wiele przygód, że z pewnością nigdy się nie znudzi. Od prostych zadań, po tabliczkę mnożenia – wybór jest ogromny.

Bardzo polecamy! Dodatkowym atutem jest cena. Możecie ją kupić za mniej niż 20 zł.

„Wielka księga zagadek i łamigłówek”

Tekst i ilustracje: Nikola Kucharska

Oprawa: miękka

Ilość stron: 248

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo GREG

Wydawnictwo GREG

Dodaj komentarz