„Trzy kropki” Asia Olejarczyk – Wydawnictwo ADAMADA

Chcecie rozbudzić w dzieciach zainteresowanie i pasję do książek? Szukacie złotego środka, dzięki któremu maluch doceni ważność literatury? Lubicie pośmiać się z pociechą przy czytaniu, lub szukacie nietypowej książki dla dziecka? Przychodzę dziś do Was z taką pozycją, od której nie oderwiecie się zanim jej całej nie przeczytacie, gdyż zabawne kropki, które są głównymi bohaterami przyczepią się do Was jak 'rzep psiego ogona’ i zagwarantują świetną zabawę.

 

 

„Trzy kropki”  to opowieść autorstwa Asi Olejarczyk, z bajecznymi ilustracjami Diany Karpowicz. Książka wydana jest w twardej oprawie, liczy 56 stron i ukazała się nakładem wydawnictwa Adamada, które bardzo starannie i z myślą o potrzebach najmłodszych wybiera swe publikacje.

Poznajcie trzy urocze, rozbiegane postacie, które są głównymi bohaterami książki: Kropka, Kropkę i Kropusia. Te kolorowe sprytne urwisy przeżywają masę przygód, o których możecie dowiedzieć się w przeróżny sposób! A tak! Tę książkę można czytać w dowolnej kolejności, bo to Wy decydujecie na którą stronę przeskoczycie. Autorka stworzyła zabawne perypetie kropek, dzięki czemu z czytania jest naprawdę dużo frajdy. Mali czytelnicy czują się prawdziwymi współautorami, bo mają tu poważne zadania do wykonania. Trzeba klasnąć w dłonie, by włączyć światło, powoli zamykać książkę by niesfornego niebieskiego bohatera zamknąć w pudełku, czy przytulić stronę by pocieszyć zmartwione kropki. Będą także poszukiwania stroju dla księżniczki, zadanie matematyczne do wykonania, potrząsanie książką żeby wprawić kostkę w ruch, zwiedzanie graciarni pełnej nietuzinkowych przedmiotów, oraz wiele, wiele więcej. Nie zdradzę wszystkiego! Koniecznie pobawcie się z dziećmi i poznajcie wszystkie propozycje jakie kieruje do Was Asia Olejarczyk. Idealnym uzupełnieniem treści są ilustracje, dzięki którym śmiech jest gwarantowany.

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

 

Bardzo polecamy tę zabawną, pełną emocji i kolorów książkę dzieciom w wieku przedszkolnym. Największą atrakcją jest to, że można ją zacząć i skończyć czytać na dowolnej stronie, dzięki czemu za każdym razem tworzymy inną opowieść. Kreatywna, interaktywna – choć bez baterii pozycja, którą napędza dziecięca wyobraźnia.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania adamada

 

 

 

 

6 thoughts on “„Trzy kropki” Asia Olejarczyk – Wydawnictwo ADAMADA

Dodaj komentarz