LICZBY i PRZECIWIEŃSTWA – ART Egmont – Marianna Oklejak

ART Egmont jest serią, która powstała z pasji i miłości do piękna. Wszystkie książki, które ukazały się dotychczas z tego wydawnictwa są starannie wybranymi, dopracowanymi, nietuzinkowymi i malowniczymi publikacjami. Dziś chciałam zaprosić Was do lektury dwóch tytułów, które również należą do tego kanonu.

 

 

„Liczby” i „Przeciwieństwa” to pozycje autorstwa Marianny Oklejak, która ma już na swoim koncie dużą ilość książek i projektów  skierowanych do najmłodszych odbiorców. Są w całości kartonowe, posiadają zaokrąglone brzegi, wspaniałe kolory i ilustracje zainspirowane polskim folklorem. Każdy tytuł to aż 24 strony do oglądania, odkrywania świata, nauki pierwszych słów i to nie tylko w naszym ojczystym języku. Oprócz wyrazów w języku polskim dzieci mają okazję poznać ich znaczenie także w aż czterech innych! Ponadto pod koniec wydania „Przeciwieństwa” mali czytelnicy mają okazję sprawdzić swoją wiedzę, poprzez połączenie tychże odwrotności. Jest to świetny sposób na naukę przez zabawę. W tytule „Liczby” znajdziemy spis wszystkich cyfr (1-10) łącznie z ich słownymi podpisami. Starsze dzieci mogą ćwiczyć dzięki temu naukę czytania.

 

„PRZECIWIEŃSTWA”

 

 

 

 

 

„LICZBY”

 

 

 

 

 

Bardzo polecamy obie pozycje już najmłodszym czytelnikom, w wieku od około roku, aż do etapu przedszkolnego. Warto zadbać o to, by maluchy od samego początku miały kontakt z ilustracjami najwyższej jakości, które kształtują i rozwijają wrażliwość estetyczną. Te malownicze książki idealnie sprawdzą się do pobudzania wyobraźni i oswajania najmłodszych z codziennością, a także będą idealnym pomysłem na mądry i wartościowy prezent.

W serii znajdziecie także tytuł „Kolory”.

 

 

 

 

Książki możecie zakupić w promocyjnej cenie w księgarni:

 

4 thoughts on “LICZBY i PRZECIWIEŃSTWA – ART Egmont – Marianna Oklejak

  • 25/08/2017 at 14:13
   Permalink

   Maluch może się powoli oswajać, a przedszkolak uczyć 🙂

   Reply
 • 25/08/2017 at 11:05
  Permalink

  Bardzo mi się podobają szczególnie liczby. Piękne ilustracje, fajne wystrojone te cyfry. Blance by się spodobały.

  Reply
  • 25/08/2017 at 14:12
   Permalink

   Myślę że spodobają się nie tylko dzieciom, sama z zachwytem przeglądam te tytuły 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.