„Tata Oli umie wszystko” – Wydawnictwo DWUKROPEK

Juhu! Czy Wy także z wytęsknieniem czekacie na nowe przygody taty Oli?

Niedawno premierę miał już dwunasty tom tej przezabawnej serii. Perypetie zwariowanego taty zawsze trzeba przyjmować z przymrużeniem oka, bowiem jego humor i sposób bycia są bardzo oryginalne 😉

Od samego początku patronuję serii i cieszę się, że regularnie powiększa się ona o nowe historie. Z tymi książkami nie sposób się nudzić!

koszyk

Ola wraz ze swoim kolegą Stefkiem w pocie czoła budują domek na drzewie! Bardzo długo szykowali się do tego przedsięwzięcia. Zbieranie materiałów i sporządzanie planu było dużym wyzwaniem, a sama budowa okazała się bardzo wymagającą pracą. Oczywiście tata Oli nie byłby sobą gdyby nie włączył się do akcji… Z miejsca zabiera się do pracy, ale efekty musicie ocenić sami 🙂

Budowa kryjówki na drzewie tak bardzo zainspirowała tatusia do pracy, że już następnego dnia zaczął kolejne majsterkowanie. Chwiejącemu się stołowi trzeba przecież spiłować nieco nogi, a telewizor zamiast stać na podłodze powinien zawisnąć na ścianie. Słabe ciśnienie w kranie też jest irytujące, dlatego to także idealne zadanie dla taty Oli. Do tego wszystkiego trzeba się tylko dobrze wyposażyć w markecie budowlanym!

Jak ja lubię czytać te książki całej rodzinie! Zawsze, bez względu na wiek czytelnika wywołują one ogromny uśmiech na twarzach. Lekkie, pełne humoru i przygód historie taty i najlepszego na świecie Edka przyprawią Was o doskonały humor. Tata jako złota rączka z pewnością zaskoczy Was swoimi nowymi pomysłami i ich efektami.

Baaaaardzo polecamy!

„Tata Oli umie wszystko”

Tekst: Thomas Brunstrøm

Przekład: Edyta Stępkowska

Ilustracje: Thorbjørn Christoffersen

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo DWUKROPEK

TUTAJ PRZECZYTASZ RECENZJE INNYCH TOMÓW W SERII: klik!

Dodaj komentarz