Stworzenie świata – Historia biblijna z 11 kompozycjami Andrzeja Wolskiego na błogi sen i dobry dzień! – Wydawnictwo JEDNOŚĆ

„Popatrz, jak piękny jest świat. Posłuchaj, jak cudnie brzmi.
Poczuj radość, zamknij oczy i śnij najpiękniejsze sny!”

Wydawnictwo Jedność przygotowało przepiękną biblijną historię o stworzeniu świata. To kartonowa, pełna kolorów i dźwięków opowieść zapraszająca najmłodszych do przyjaźni z Bogiem i odkrywania piękna świata.

Zadziwiła mnie forma wydania książki i zachwyciła muzyka, którą znajdziecie na kodach QR. To aż jedenaście kompozycji Andrzeja Wolskiego, idealnych na błogi sen i na dobry dzień.

koszyk

Historia o stworzeniu świata została opowiedziana bardzo prostymi słowami, dlatego książkę z powodzeniem możecie czytać i oglądać już z dwuletnimi dziećmi. Pan Bóg ukazany jest jako artysta, mistrz, malarz, rzeźbiarz, który krok po kroku tworzy najpiękniejsze dzieło świata. Opowieść kipi kolorami i miłością, a także spokojem i ukojeniem. To bardzo otulająca historia, która udowadnia, że w każdej cząstce świata jest kawałek Bożej miłości.

Przepiękne ilustracje zainteresują najnajów, a książka pomoże dzieciom poznać naszego Stwórcę i zachwycić się otaczającym nas światem.

Muzyka, która czeka na Was na kodach QR idealnie współgra z tekstem, jest spokojna, wyciszająca i cudownie sprawdzi się przed snem!

Jeśli pragniecie wychować dzieci w wierze katolickiej to ta książka może być idealnym początkiem do drogi, którą pragniecie iść. Kartonowe wydanie, z bezpiecznymi i zaokrąglonymi rogami będzie idealne dla maluszków, ale zachwyci także dorosłych. Przepiękna i wartościowa lektura.

Polecam z całego serca!

„Stworzenie świata. Historia biblijna z 11 utworami muzycznymi”

Tekst: Myfanwy Woods – Jack

Ilustracje: Silvia Colombo

Przekład: ks. dr Jan Nowak

Książka całokartonowa

Ilość stron: 40

Dla dzieci: 2+

Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Dodaj komentarz