„Pójdźmy wszyscy do stajenki. 24 opowiadania na Adwent i Boże Narodzenie” – Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Grudzień tuż tuż, dlatego warto pomyśleć o pięknych książkach na ten wyjątkowych czas!

Jeśli Adwent i Boże Narodzenie pragniecie przeżyć duchowo i z wartościami katolickimi to mam dla Was wspaniałą, pięknie wydaną książkę, której z radością patronuję.

„Pójdźmy wszyscy do stajenki. 24 opowiadania na Adwent i Boże Narodzenie” od wydawnictwa Jedność to zbiór pełnych ciepła, mądrości i miłości historii, ukazujących to, co w życiu najważniejsze. Do książki dołączone zostały przepiękne plansze z figurkami i makieta bożonarodzeniowej szopki, by każdego dnia odszukać na nich element lub postać z przeczytanej opowieści i umieścić je w szopce.

To wyjątkowa i nietuzinkowa lektura, umacniająca w wierze.

koszyk

24 historie mogą towarzyszyć Wam podczas podczas grudniowych wieczorów lub świątecznych chwil.

Każda historia to odrębna opowieść. Znajdziecie tu podróż Maryi przez góry Judei do swej kuzynki Elżbiety, jest także przypowieść o osiołku, który przezwyciężył swe lenistwo i wzruszająca opowieść o zaufaniu do Boga, którego nigdy nie można stracić. Poruszy Was świadectwo starszej pani, która po śmierci męża zyskuje w niebie cudownego orędownika, zachwyci historia o dzieleniu się, nawet jeśli mamy niewiele… Najmłodsi przekonają się jakie prezenty są najcenniejsze i w jaki sposób sprawić radość najbliższym.

Każda opowieść poruszy Wasze serca! Nie znajdziecie tu lukrowanego, idealnego życia. Są troski i zmagania, bywa smutek oraz trud, ale w tym wszystkim jest coś, co nie pozwala zwątpić – WIARA, NADZIEJA i MIŁOŚĆ – rdzeń chrześcijańskiego życia.

Z całego serca polecam Wam tę lekturę. Ta pełna wartości i mądrości książka będzie cennym wsparciem w oczekiwaniu na uroczystość Narodzenia Pańskiego. Najpiękniejsza propozycja na rodzinne, grudniowe wieczory.

„Pójdźmy wszyscy do stajenki. 24 opowiadania na Adwent i Boże Narodzenie”

Książka + plansze z figurkami i makieta bożonarodzeniowej szopki

Tekst: Blanche Collange

Ilustracje: Sara Ugolotti

Przekład: Katarzyna Jabłońska-Kułak

Oprawa: twarda

Ilość stron: 56

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Dodaj komentarz