Pismo Święte w komiksie – Wydawnictwo AA

Pismo Święte jest wyjątkową pamiątką przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej i prawdziwym źródłem mocy dla tego, kto się nią duchowo karmi. Warto przekazać dzieciom całą mądrość zawartą na kartach Biblii, która jest mocą Bożą, prowadzącą każdego wierzącego ku zbawieniu.

Dziś chciałam pokazać Wam niezwykłe wydanie Pisma Świętego. Niezwykłe i niecodziennie, bo w formie komiksu! Jestem pewna, że takie wydanie zainteresuje każdego młodego czytelnika. Bogactwo ilustracji i bardzo przystępna forma zachęcają do lektury.

Komiks został przemyślany, zaprojektowany i narysowany przez znanego krakowskiego artystę Pawła Kołodziejskiego, teksty wprowadzające oraz opisy postaci biblijnych przygotował o. Cyprian Janusz Moryc OFM – historyk sztuki, zaś cała narracja pochodzi z Biblii Tysiąclecia.

koszyk

Na stronie www.Religijna.pl możecie kupić to Pismo Święte w trzech opcjach!

Muszę przyznać, że żadne zdjęcia nie oddają uroku tego wydania. Duży format, piękna, twarda oprawa i niespełna 500 stron duchowego „paliwa” sprawiają, że aż chce się odkrywać słowo Boże!

Biblia przekazuje nam ogrom mądrości, od pięknej, bezinteresownej miłości, przez odnalezienie drogi chwały, sukcesu i spełnienia pragnień, aż po odkrywanie sensu cierpienia, niepowodzeń, czy przeciwności. W niej jest cały sens życia, dlatego warto zachęcać dzieci i wspólnie z nimi mieć stały kontakt z żywym słowem Biblii. Dzięki niej zrozumiecie lepiej literaturę, dzieła sztuki, a nawet muzykę, a przede wszystkim nauczycie się naśladować Chrystusa.

Jeśli pragniecie ofiarować dziecku wyjątkowe wydanie Pisma Świętego to całym sercem polecam tę publikację. Jestem pewna, że taka forma zachęci do lektury nawet te dzieci, które na co dzień stronią od książek.

Pismo Święte w komiksie możecie kupić w klasycznym wydaniu lub w dodatkowej obwolucie upamiętniającej I Komunię Świętą, a nawet w wersji komunijnej z wydrukowaną dedykacją. Zajrzyjcie TUTAJ i wybierzcie dowolną formę 🙂

„Pismo Święte w komiksie”

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu według Biblii Tysiąclecia

Autorzy: Paweł Kołodziejski, o. Cyprian Moryc OFM

Oprawa: twarda

Ilość stron: 472

Dla dzieci: 8+

Wydawnictwo AA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.