Mój tato tańczy – niezwykła opowieść o relacji córki i ojca

Rodzicielstwo jest piękną przygodą i warto budować pełne miłości i poszanowania relacje. Bycie rodzicem jest wielkim darem, a bycie świadomym rodzicem, wsłuchującym się w potrzeby własnego dziecka jest niezwykle ważne.

Jak pomóc dziecku okiełznać trudne emocje? Jak nauczyć młodego człowieka odczytywać je i oswajać? Jak zbudować piękną relację z własną pociechą? Na te wszystkie pytania odpowie książka „Mój tato tańczy”, którą śmiało mogę okrzyknąć najpiękniejszą książką o tacie i dziecku!

koszyk

Tu KUPISZ książkę z 25% rabatem, wpisując hasło: dzieci25

Autorem książki jest Marek Wierzbicki – tata dwóch dziewczynek i wielki miłośnik tańca. Ilustracje przygotowała Agnieszka Malarczyk, która tworzy książki obrazkowe, ilustracje do puzzli oraz gier. Wiele z nich zdobyło prestiżowe nagrody w Polsce i na świecie. Inspiruje ją wszystko to, z czego śmieją się dzieci, a od lat związana jest z marką CzuCzu.

Warto zwrócić uwagę na wydanie książki. Twarda elegancka okładka i grubszy matowy papier dodają jej uroku i pewności, że posłuży na długie lata, nawet przy częstym kontakcie z małymi rączkami, a gwarantuję Wam, że tak będzie!

Historia jest z życia wzięta i tak bardzo prawdziwa!

Zwykły dzień, poranek, mama, tata i dziecko szykują się do swoich zajęć. Zabiegana mama wstała wcześniej, by powtórzyć swoją ważną prezentację oraz przygotować pyszne śniadanie. Mała Lula ma jednak gorszy dzień, bowiem marudzi podczas posiłku, a później awanturuje się, nie zamierzając włożyć przygotowanego ubrania. Znacie to? Histeria na całego w chwili, gdy akurat dziś masz ważny dzień i nie możesz się spóźnić.

Na szczęście rezolutny tata wpada na cudowny pomysł i nie gani dziewczynki za jej emocje, nie próbuje ich zagłuszać, czy krytykować. Znajduje bardzo ciekawy i oryginalny sposób na rozładowanie emocji i zaczyna dzikie wygibasy!

Jesteście ciekawi w jaki sposób tata rozładował atmosferę w domu? Co sprawiło, że Lula ubrała się z chęcią? Jak odczarował trudne emocje i przegonił wiszącą w powietrzu burzę? Koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Znajdziecie w niej wszystko to, co ważne jest w książkach dla dzieci: humor, bliskość, pozytywne emocje, piękne ilustracje i ważne tematy.

Pod koniec znajdziecie ważne wskazówki dla rodziców. Dowiecie się jak istotny jest ruch by poradzić sobie z emocjami oraz poznacie pięć kroków na to, jak skutecznie wytańczyć złość.

Bardzo wartościowa, mądra, wesoła i ciepła opowieść. Myślę, że wniesie wiele spokoju do rodziny. Udowodni, że mamy prawo czuć się źle, że mamy prawo przeżywać emocje, ale pokaże, że możemy je sprytnie rozładować i ukoić, w poszanowaniu do dziecka. Koniecznie warto mieć ją w swojej biblioteczce.

Książkę możecie kupić w 3 opcjach! Koniecznie zajrzyjcie na stronę: www.MojTatoTanczy i wybierzcie pakiet dla siebie!

Wpiszcie kod: dzieci25, a cena obniży się aż o 25% 🙂

226x118_logotyp_prawy_gorny_rog

Dodaj komentarz