„Mój najpiękniejszy polsko – angielski słownik obrazkowy. Zwierzęta i rośliny” – Wydawnictwo SAM

Nie od dziś wiadomo, że najbardziej efektywna i przyjemna jest nauka przez zabawę. Oswajanie malca z językiem angielskim od pierwszych lat życia przyniesie piękne owoce w przyszłości i dużo łatwiejszy start.

Dzieci kochają książki obrazkowe, a wydawnictwo SAM zna się na nich najlepiej, dlatego przygotowało coś naprawdę atrakcyjnego! „Mój najpiękniejszy polsko – angielski słownik obrazkowy. Zwierzęta i rośliny” to książka dla całej rodziny! Tak, tak, dla całej. Gdy przeglądałam ją z dziećmi, dołączył do nas tatuś i stwierdził z uśmiechem: „Ale fajna, i mnie przyda się do utrwalania słówek!” Bawiąc się tak wspólnie, rodzinnie, odkrywaliśmy wiele nowych nieznanych nam dotąd zwierząt i roślin i to w dwóch językach.

koszyk

Z kodem SAM20 otrzymacie 20% rabatu na tę i wszystkie inne książki wydawnictwa SAM.

Dla leniwych są gotowe PAKIETY 😊

Książka wydana jest w dużym formacie. Solidna, kartonowa, z bezpiecznymi rogami i mnóstwem obrazków! Zachwyci już najmłodsze dzieci i posłuży na długie lata. Jest tak pięknie wydana, że aż chce się do niej wracać z przyjemnością.

Znajdziecie tu aż dziewięć bogato ilustrowanych rozkładówek, z mnóstwem zwierząt i roślin. Poznacie owady, ptaki, zwierzęta żyjące w domu, w gospodarstwie i w lesie, mieszkańców Afryki, Azji, Ameryki, Australii, a nawet Antarktydy. Od mrówki, po płetwala błękitnego! Od malusiej stokrotki, aż po olbrzymie sekwoje! Książka nie ogranicza się jedynie do nazw roślin i zwierząt, znajdziecie tu również wiele określeń, np. zachwycony, mokry, bardzo delikatne, miękkie futro, najlepsi przyjaciele, przytulanie, szczęśliwa i inne. Zamieszczono również nazwy części ciała zwierząt, a także ukochane przez dzieci przytulanki.

To książka do bardzo aktywnego czytania, można otworzyć ją na dowolnej stronie i odkrywać świat na nowo. Coś czuję, że stanie się ulubienicą wielu dzieci. Nasze serca skradła już od okładki.

Bardzo polecamy!

„Mój najpiękniejszy polsko – angielski słownik obrazkowy. Zwierzęta i rośliny”

Tekst i ilustracje: Joëlle Tourlonias

Książka całokartonowa

Ilość stron: 18

Dla dzieci: 2+

Wydawnictwo SAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.