Max Einstein ratuje przyszłość – Wydawnictwo ZYGZAKI

Mam nadzieję, że na wakacyjny czas wygospodarowaliście dużo chwil na czytanie, ponieważ mam dziś dla was i waszych dzieci książkę, od której nie sposób się oderwać!

Wydawnictwo ZYGZAKI wydaje serię książek o nietypowej dwunastolatce, która ma wyjątkowe zdolności i przyjaźni się z … Albertem Einsteinem. To jedyna książka przygodowa autoryzowana przez Archiwum Alberta Einsteina. Świetna pozycja łącząca przygodę z wiedzą i z życiem wybitnego naukowca. Warto czytać ją wspólnie, rodzinnie, bowiem nawet dorośli znajdą w niej dużą dawkę ważnych, pełnych wartości przekazów.

koszyk

Max podróżuje w czasie, wraz z przyjaciółmi ratuje świat, a do tego zrobi wszystko, by dowiedzieć się kim byli jej rodzice. Dość sporo jak na nastolatkę, prawda?

Centrum Mądrych Inicjatyw do którego należy Max i jej przyjaciele zajmują się ważnymi, światowymi sprawami. Tym razem muszą zmierzyć się z chciwością Korporacji. Przedstawicieli największych banków, firm farmaceutycznych, koncernów paliwowych, kompanii medialnych, największych gospodarstw rolnych, a także wszystkich pozostałych gałęzi biznesu na całym świecie łączy jedno: chciwość! Chcą zarabiać tak dużo jak to możliwe, by mieć dostęp do władzy, by zmieniać prawo i by kształtować świat na modłę Korporacji. Nikt nie ma odwagi, by stanąć im na drodze, no prawie nikt! Grupka nieco dziwacznych młodych ludzi, z Max na czele zrobi wszystko co możliwe, by stawić im czoła i by już nigdy żadne dziecko nie zaznało głodu.

Pełna emocji, podstępów, podróży w czasie i inteligencji opowieść nie pozwoli Wam się nudzić ani sekundy! Błyskotliwy humor, optymizm i liczne przygody przeplatają się z mądrościami Alberta Einsteina i jego celnym spojrzeniem na świat. Jak ja się cieszę, że wybrzmiały tu cenne uwagi, jak np. wyższość kreatywności nad nauką na pamięć, ważność wyobraźni, zamiast ocen, czy docenianie i dbanie o współpracę, która jest kluczem sukcesu.

Doskonała lektura dla chłopców, dziewczynek i ich rodziców!

W serii znajdziecie także inne tomy: „Max Einstein genialny eksperyment” i „Max Einstein buntownicy nie bez powodu” My z pewnością po nie sięgniemy. Bardzo polecamy! Ta książka udowodni, jak ciekawa jest nauka.

„Max Einstein ratuje przyszłość”

Tekst: Chris Grabenstein, James Patterson

Przekład: Adrian Tomczyk

Ilustracje: Beverly Johnson

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Ilość stron: 336

Dla dzieci: 9+

Wydawnictwo ZYGZAKI

Dodaj komentarz