Ella na wycieczce klasowej – Wydawnictwo DWUKROPEK

Lubicie dobry humor w książkach dla dzieci? Macie ochotę na przezabawne perypetie gromadki dzieci i ich nauczyciela? Jeśli tak, to zapraszam was serdecznie do lektury książki „Ella na wycieczce klasowej”, która nie pozwoli wam się nudzić ani chwili!

To nasze pierwsze spotkanie z Ellą, choć jest to już trzeci tom w serii. Z pewnością dokupimy pozostałe, bo te lekkie, pełne gagów historie skradły serca całej naszej rodzinki. Każdy tom można czytać niezależnie.

koszyk

Ella jest uczennicą pierwszej klasy. Bardzo lubi swoich pomysłowych kolegów i koleżanki, a także pana wychowawcę, który niedługo zostanie tatą. Dzieci wraz z nauczycielem i jego żoną wybrali się na wycieczkę. Ilość ich przygód i perypetii jest tak duża, że nie sposób opisać ich kilkoma słowami! Koniecznie warto je poznać.

Wszystko zaczęło się już od pierwszych chwil, gdy tylko autobus ruszył. Wychowawca zostawił swoją torbę z pieniędzmi i jedzeniem przed szkołą… Przekonacie się wkrótce jak poradził sobie na wyciecze bez grosza przy duszy! Będzie bardzo zabawnie. To jednak jeszcze nic, bowiem całe show skradnie pobyt w restauracji i liczne niespodzianki znalezione w spaghetti… Wycieczka to także lekcja sztuki i wyjście do muzeum, spacer po zoo, przerwa na pyszne lody i … Ach, przekonajcie się sami co jeszcze!

Urocza historia dla dzieci, które chcą spojrzeć na szkołę innym okiem! Świetna propozycja dla wszystkich małych czytelników, którzy rozpoczynają z nią przygodę i dla tych, którzy lubią zwariowaną fabułę.

Polecamy serdecznie! Idealna lektura dla całej rodziny.

„Ella na wycieczce klasowej”

Tekst: Timo Parvela

Przekład: Iwona Kiuru

Ilustracje: Katarzyna Koczubiej – Pogwizd

Oprawa: twarda

Ilość stron: 50

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo DWUKROPEK

Znalezione obrazy dla zapytania dwukropek logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.