Magiczna kolorowanka 3D OCEAN – Wydawnictwo Piętka

Zapraszam dziś na ekscytującą podróż do głębi oceanu. Jestem pewna że takiej wycieczki jeszcze nie doświadczyliście. Niesamowita „Magiczna Kolorowanka 3D – Ocean” od Wydawnictwa Piętka to książeczka, w której kolorowane zwierzęta poruszają się, gdy patrzy się na nie w smartfonie, lub tablecie. Pozycja jest w miękkiej oprawie, zawiera 28 stron w formacie A4 i 20 pięknych obrazków które czekają na ubarwienie.

 

Kolorowanek w naszym domu jest pod dostatkiem. To zawsze dobre rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu. Dzieci z chęcią wypełniają kolorami ulubione postaci z książek i kreskówek. Chłopcy przede wszystkim wybierają samochody, córka zaś lubi zwierzęta. Jednak co do tej kolorowanki wszyscy są jak najbardziej zgodni i zafascynowani nią ogromnie. Jest zupełnie czymś innym, nowym, dotąd nie znanym, a że jeszcze urwisy mogą wykorzystać telefon mamy to już w ogóle rewelacja. Magiczną kolorowanką, którą Wam dziś prezentuję bawimy się wszyscy! Wspólnie, rodzinnie, z uśmiechem na twarzach obserwujemy co się dzieje po zeskanowaniu kolejnych obrazków.

 

Jak to działa?

 

Bardzo prosto! Wystarczy pokolorować wybrany obrazek. Do wyboru mamy ich dużo, bo aż 20, na które składa się dziesięć morskich zwierząt: błazenek pomarańczowy, rozdymka, samogłów, żabnica, orka, ognica pstra, manta, ryba latająca, żarłacz biały, wieloryb fałdowiec. Każdy zwierz występuję dwukrotnie, z czego na jednej stronie widnieje podpis w języku polskim, a na drugiej w języku angielskim. Kolejnym etapem jest pobranie darmowej aplikacji każdego produktu z Google Play lub Apple App Store. Następnie uruchamiamy aplikację i spoglądamy na obrazek przez urządzenie z kamerą (telefon, lub tablet). I już! Nagle trójwymiarowe zwierzaczki pojawiają się wszędzie, w każdym miejscu na które skierujemy urządzenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj możecie obejrzeć krótki filmik (koniecznie z dźwiękiem 😉

 

Polecam tę nietypową książeczkę, gdyż gwarantuję że usłyszycie pełne zachwytu okrzyki radości podczas jej użytkowania. Dodatkowo co ważne kolorowanie rozwija motorykę małą i precyzję, które to mają później duże znaczenie w nauce pisania, a ponadto wpływa świetnie na zdolności kreatywnego myślenia i koncentracji. Bardzo pobudza wyobraźnię, bo ileż to historii można stworzyć obserwując ożywiające i poruszające się zwierzaki. Rewelacyjna zabawa na długi czas, a nawet nauka języka angielskiego.  Z tej serii znajdziecie także: dinozaury, safari i ptaki. Każdy zatem może wybrać ulubiony temat. To również świetny, oryginalny pomysł na prezent: wystarczy Magiczna Kolorowanka i pudełko kredek. Seria ta przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

Książkę możecie kupić tutaj:

http://www.mapy.com.pl

2 thoughts on “Magiczna kolorowanka 3D OCEAN – Wydawnictwo Piętka

Dodaj komentarz