„Lego Ninjago – W poszukiwaniu utraconych mocy” – Cztery nieznane historie! Wydawnictwo AMEET

Dziś prawdziwa gratka dla miłośników LEGO NINJAGO!

Wydawnictwo Ameet przygotowało zbiór czterech świeżutkich historii, które z pewnością zachwycą każdego fana tych dzielnych wojowników ninja. Narratorem jest sam Mistrz Wu.

koszyk

Tytuł książki jest bardzo wymowny, bowiem ninja utracili niedawno Moce Żywiołów podczas starcia z Kryształowym Królem i teraz nadszedł czas, by je odzyskać!

Cztery niezależne opowieści zabiorą Was w świat bohaterów, którzy przejdą długą i pełną niebezpieczeństw drogę, usłaną trudami, wyzwaniami i niełatwymi emocjami. Kai zrobi wszystko by odzyskać moc Ognia, Cole marzy o swojej mocy Ziemi, Jay będzie walczył o moc Błyskawic, a Zane o odzyskanie mocy Lodu.

Czytałam tę książkę z moim synkiem i muszę przyznać, że oboje bawiliśmy się wyśmienicie. Historie są bardzo dynamiczne, a ich przebieg bywa zaskakujący. Znawcy ninja znajdą w niej dużo nowych smaczków i faktów z życia ulubionych bohaterów. Nie zabrakło także wzmianek o dobrze już znanych postaciach, z innych tomów. Jest również wiele emocji, jak choćby zmierzenie się z własnymi koszmarami, czy brakiem relacji z matką. Nie zabrakło dużej dawki motywacji i wytrwania, bowiem nie liczy się jedynie sam cel – niezwykle ważna i godna docenienia jest także droga, którą trzeba przejść, by wymarzony cel osiągnąć. Każda przygoda rozgrywa się w innych okolicznościach. Będziecie mieli okazję przenieść się na farmę,czy do dżungli.

To jak? Jesteście ciekawi czy ninja wrócą do swoich żywiołów? Macie ochotę przenieść się w świat dzielnych wojowników i poznać ich nowe losy?

Bardzo polecamy! To niemal 200 stron doskonałej, przygodowej lektury.

„W poszukiwaniu utraconych mocy”

Autorzy: Adam Beechen, Tracey West

Przekład: Jan Bitner

Oprawa: twarda

Ilość stron: 192

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo AMEET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.