„Kosmiczna przygoda” – wyjątkowy personalizowany kalendarz dla dzieci! – Galeria Bajek

Dziś prawdziwa perełka dla miłośników Kosmosu.

Wydawnictwo Galeria Bajek przygotowało coś nieziemskiego!

„Kosmiczna przygoda” to wyjątkowy, oryginalny kalendarz z imieniem Waszego dziecka. Na jego kartach znajdziecie liczne ciekawostki i bajkę, w której Wasze dziecko będzie bohaterem. Jego imię często się w niej pojawi 🙂

koszyk

Z KODEM: dladzieci otrzymasz 10% rabatu na kalendarz oraz wszystkie książki z wydawnictwa Galeria Bajek. Kod ważny do końca roku 2021!

Kalendarz oczarował nas jakością i pięknymi ilustracjami. Zwrócił moją uwagę już w zapowiedziach, ale na żywo prezentuje się jeszcze wspanialej! Jest bardzo duży (30 cm x 40 cm) i będzie świetną ozdobą pokoju.

Młodzi fascynaci kosmosu dowiedzą się z niego kim był Mikołaj Kopernik, czym jest Droga Mleczna, planety, księżyce, gwiazdy, czy Słońce. Dowiecie się ciekawostek o Ziemi, Marsie, Saturnie a także o pierwszym locie w przestrzeń kosmiczną. Dzieci przekonają się czym są meteoroidy, meteory, gwiazdozbiory, komos i astronauta. Przeczytacie także, co my – ludzie mamy wspólnego z kosmosem i dlaczego warto poznać kogoś bliżej, zanim go ocenimy.

W tę kosmiczną przygodę wybierze się Wasze dziecko, a jego imię będzie pojawiało się na 12 kartach opowieści, przez co kalendarz stanie się wyjątkowy! Myślę, że to wspaniała propozycja także na naukę korzystania z kalendarza, organizacji i planowania. My ze Stasiem jesteśmy właśnie na etapie nauki miesięcy i ważnych dat w ciągu roku, które będziemy zaznaczać wspólnie w kalendarzu. Dzieci mogą zapisywać w nim również swoje obowiązki, zadania, wyjątkowe i ważne dla niego dni.

To idealny prezent na urodziny, mikołajki, czy Boże Narodzenie. Kalendarz jest tak piękny, że gdy spełni swoją rolę wytniemy wszystkie ilustracje wraz z opowieściami i stworzymy z niego plakaty na ścianę! Będzie piękną ozdobą pokoju na długie lata, a przy okazji wspaniałą i przyjemną nauką.

Jeśli szukacie wartościowego i nietuzinkowego prezentu dla swojej pociechy to koniecznie dajcie się ponieść „Kosmicznej podróży”!

Bardzo polecamy.

Kalendarz „Kosmiczna przygoda”

Tekst: Adam Tempich

Ilustracje: Magda Poturalska

Ilość stron: 12 + okładka – każda strona posiada wydzieloną część z bajką personalizowaną oraz kalendarzem z miejscami na wypełnianie przez dzieci.

Druk: na papierze kredowym (gramatura 200g/m2)
Wymiary: 30×40
Czas przygotowania: do 14 dni

Z KODEM: dladzieci otrzymasz 10% rabatu na kalendarz oraz wszystkie książki z wydawnictwa Galeria Bajek. Kod ważny do końca roku 2021!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.