„Jak nauczyć Smoka…” Wspaniała, kartonowa seria książek dla najmłodszych dzieci – Wydawnictwo JUPI JO!

Dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami, a nauka kultury, dobrego wychowania, cierpliwości, empatii, czy pomagania jest niezwykle cenną lekcją w życiu. Warto od małego uczyć dziecko jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka. A jak robić to, gdy mamy w domu maluszka? Oczywiście najlepiej poprzez ciekawe, bardzo przystępne i życiowe książki!

Z radością objęłam patronatem serię ośmiu cudownych, mądrych i wartościowych książek dla najnajów od wydawnictwa JUPI JO! „Jak nauczyć Smoka” to cykl kartonowych książek dla dzieci w wieku około 2-4 lat, w której mała dziewczynka Lila uczy swojego przyjaciela smoka niezwykle ważnych umiejętności.

koszyk

Tu kupisz książki w pakiecie lub osobno! 🙂

Smok ma wyjątkową przyjaciółkę Lilę, a Lila ma wyjątkowego przyjaciela smoka. Ta para doskonale się razem bawi i spędza wspólnie czas. Dziewczynka codziennie uczy swojego uroczego kompana nowych rzeczy, tak by był mądrzejszy, milszy i wiedział jak zachować się w towarzystwie. Nie zawsze wszystko idzie gładko i prosto, potrzeba czasu i wytrwałości, ale najważniejsze to chcieć i próbować!

Rewelacyjne pozycje! Wspaniała i cenna pomoc, dla każdego, kto pragnie przekazywać dziecku wartości. Mali czytelnicy dowiedzą się dlaczego warto być uprzejmym i pomocnym, przekonają się jak wielką magią jest kulturalne powitanie, czy płynące prosto z serca 'dziękuję’. Docenią odważnie wypowiedziane 'przepraszam’ i zobaczą, że warto czekać na swoją kolej. Seria udowodni także, że dzielenie się niesie wiele pozytywnych aspektów, a uważne słuchanie pozwala lepiej zrozumieć drugiego człowieka.

Czytałam tę serię z moim synkiem Stasiem z wielkim uśmiechem i radością, a tytułowy Smok skradł nasze serca! Książki są przepięknie ilustrowane, przygotowane na podstawie konkretnych sytuacji z życia, dlatego uważam, że koniecznie warto mieć je w biblioteczce młodego czytelnika. Oswajanie wartościowych zachowań jeszcze nigdy nie było tak proste!

Bardzo polecam!

Tu kupisz książki w pakiecie lub osobno!

Seria „Jak nauczyć Smoka”

Autor: Anna Láng

Przekład: Joanna Olejarczyk

Książki całokartonowe

Ilość stron: 20

Dla dzieci: 2+

Wydawnictwo JUPI JO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.