Informacje dotyczące prywatności

  1. Serwis gromadzi dane przesyłane przez przeglądarki odwiedzających go użytkowników oraz korzysta z plików cookies powiązanych z serwisami społecznościowymi i treściami reklamowymi, należącymi do osób trzecich, w celu tworzenia statystyk, korzystania z funkcji społecznościowych, wyświetlania spersonalizowanych treści reklamowych i lepszego dostosowania treści do aktualnych potrzeb gości. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na przesyłanie i wykorzystywanie tych danych.  Ustawienia dotyczące zasad używania plików cookies dostępne są w konfiguracji Twojej przeglądarki.
  2. Ta strona zawiera komponenty dla których obowiązuje polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Aby wyłączyć możliwość wykorzystywania danych w Google Analytics pobierz dodatek do przeglądarki blokujący Google Analytics.
  3. Serwis gromadzi dane pochodzące z wypełnionych formularzy kontaktowych oraz formularzy do komentowania artykułów. Przesyłając wypełniony formularz zgadzasz się na publikację jego pełnej treści na stronie serwisu.