Historia zwierzaka zza krzaka – Wydawnictwo BAJKA

Ależ to jest historia! Troszkę detektywistyczna, troszkę poruszająca relacje, a do tego z humorem. Wspaniała kartonowa książka dla najmłodszych czytelników i do tego piękne ilustracje.


koszyk

„Historia zwierzaka zza krzaka” to pięknie wydana pozycja od wydawnictwa Bajka. Na 24 stronach znajdziemy zabawną historię zwierzaka, który ukrywa się za krzaczkiem. Choć jest mały to potrafi zrobić prawdziwe zamieszanie! Nieopatrznie zostanie wzięty za krawcową, do której ustawi się spora kolejka… Zaczną się spory o to, kto był pierwszy, a wtedy zwierzak wykorzysta sytuację i czmychnie z miejsca. Najzabawniejsze jest to, że wszyscy będą bardzo zdziwieni – jak krawcowa zamieniła się w zwierzaka? 🙂

Lubię takie książki! Często propozycje dla najmłodszych dzieci są infantylne, bez wartości i przekazu, czasem o niczym, a w tej historii aż kipi od emocji i wrażeń. Dzieci zobaczą księżniczkę, zamek, rycerzy, poznają zwierzęta i zobaczą do czego mogą doprowadzić błędne spostrzeżenia. Mogą być małymi detektywami, którzy strona po stronie śledzą zwierzątko ukryte w krzaku. Zabawna opowieść Doroty Gellner, z uroczymi ilustracjami Beaty Zdęby zainteresuje każdego malucha, a rodzicom sprawi dużo frajdy z lektury. Bardzo polecamy!

Wydawnictwo Bajka - książki dla dzieci

Dodaj komentarz