Gdzie się podziała podusia Stasia? – książka personalizowana z imieniem Twojego dziecka – GALERIA BAJEK

Kolejna ciekawa książka personalizowana zagościła w naszej biblioteczce! Tym razem to opowieść o zaginionej podusi. Książka jest wyjątkowa dla każdego małego czytelnika, bo to właśnie ON jest jej bohaterem.

koszyk

Galeria Bajek to kameralne, rodzinne wydawnictwo, które z pasji i miłości do literatury oferuje wyjątkowe, personalizowane książki. Dbając o wrażliwość i dziecięcą wyobraźnię oficyna ta umieszczając imię dziecka w historii jeszcze bardziej angażuje małego czytelnika w odbiór lektury. Dziecko stając się bohaterem czuje się ważne, wyjątkowe i szczęśliwe.

Galeria Bajek ma w swojej ofercie trzy książki: „Gdzie się podziała podusia dziecka?”, „Skąd się wzięło moje imię?” oraz „Zaczarowany alfabet”. Ja wybrałam opowieść o poduszce, bo Staś ma swoją wyjątkową, ukochaną, bez której nigdy nie zaśnie!

Autorem książki jest Adam Tempich. Pozycja wydana jest w wygodnym, kwadratowym formacie, w twardej oprawie, a imię dziecka znajduje się także w jej tytule. Na 28 stronach znajdziemy zagadkową bajkę, której treść skierowana jest do dzieci w wieku około 2-7 lat.

Głównym bohaterem książki jest dziecko i to właśnie jemu ginie ukochana poduszka… Po chwili od zaginięcia w pokoju zjawia się Pan Podusia, który wie gdzie jest zguba! Wtedy zaczyna się podróż w głąb wyobraźni – czeka Kraina Snów, a w niej liczni kandydaci, którzy chcą zastąpić poduszkę dziecka. Staś ma do wyboru olbrzymią dżdżownicę, misia, krokodyla, ale zależy mu tylko na tej jednej… Czeka Was przygoda w zamku, spotkanie z królem Chrapkiem i rozwiązanie zagadki!

Książka jest bardzo przystępnie i ciekawie napisana. Już najmłodsze dzieci bez problemu skupią się na historii. Opowieść porusza temat przyjaźni, tęsknoty i przywiązania do tego co w życiu ważne. Polecam! Idealna propozycja na wyjątkowy, nietuzinkowy prezent. Będzie pamiątką na całe życie.

Dodaj komentarz