„Ewangelia dla dzieci 2024” – Wydawnictwo EDYCJA ŚWIĘTEGO PAWŁA

Bardzo się cieszę, gdy mogę patronować ważnym i wyjątkowym książkom. Dziś o jednej z nich pragnę Wam napisać!

„Ewangelia dla dzieci 2024” od wydawnictwa Edycja Świętego Pawła to przepięknie wydana, bardzo wartościowa pozycja, pomagająca najmłodszym zrozumieć Słowo Boże.

Książkę możecie kupić w dwóch wydaniach: w twardej oprawie, z tasiemką – zakładką oraz w miękkiej oprawie. Sami zdecydujcie jaki wariant będzie dla Was najlepszy.

koszyk

KSIĄŻKĘ W TWARDEJ OPRAWIE, Z TASIEMKĄ – ZAKŁADKĄ 🙂

Życie wiarą jest dla nas ważne, dlatego dbamy o karmienie duszy. Żeby prowadzić dzieci do Boga warto czytać z nimi książki, które będą w tej drodze wsparciem.

W lekturze, której z przyjemnością patronuję znajdziecie teksty Ewangelii na wszystkie niedziele i święta całego roku, a także listy wymieniane między babcią Kasią a jej wnukami, nawiązujące do Słowa Bożego, tłumacząc je w przyjazny oraz bardzo przystępny i życiowy sposób.

Z książki będziemy korzystać przez cały rok! Stanie się dla nas ważną lekturą, pomagającą lepiej zrozumieć świat biblijnych wydarzeń. Bardzo doceniam ją za ciepłe, wspierające słowa, które babcia kieruje do wnucząt, pokazując im wartości, dobro, miłosierdzie i miłość. To wspaniała propozycja do pokazania dzieciom, jak niezwykłe cuda w naszym życiu dzieją się za sprawą Bożą.

Przepiękna szata graficzna oraz mnóstwo różnorodnych aktywności zainteresuje już najmłodsze dzieci. Książka będzie świetną pomocą dla rodziców, dziadków i katechetów do wspierania dzieci we wzroście duchowym.

Polecamy z całego serca!

Zobaczcie także TUTAJ inne ciekawe duchowe lektury dla najmłodszych!

„Ewangelia dla dzieci 2024”

Tekst: ks. Andrzej Muńko

Ilustracje: Kathrin Cook

Oprawa: twarda z tasiemką – zakładką, lub miękka

Ilość stron: 272

Dla dzieci: 6+

Wydawnictwo EDYCJA ŚWIĘTEGO PAWŁA

Dodaj komentarz