Dziejownik – historia naszej rodziny

Dziś przychodzę do Was z książką niezwykłą, osobistą, magiczną. To Wy będziecie jej autorami! „Dziejownik” to zapiski Waszych wspomnień, ważnych momentów w życiu, pięknych chwil, o których na zawsze chcecie pamiętać.

koszyk

Każda rodzina jest inna i każda tworzy swoją historię. W tym zabieganym świecie, pełnym obowiązków i emocji jest także czas na ważne momenty. W tej książce złapiecie najpiękniejsze chwile na zawsze. Może być to wakacyjny wyjazd, wzruszająca rocznica, pierwsza samodzielnie przeczytana przez dziecko książka, a może pierwsze kroki małego członka rodziny. Może chcecie zapamiętać wspólne spacery do lasu, budowę wymarzonego domu, czy pierwszą jazdę na nartach Waszej pociechy? Tych pięknych chwil każdy z nas znajdziecie dużo, a żeby nigdy o nich nie zapomnieć warto je spisać.

Po latach, z radością, wzruszeniem i ciekawością możecie sięgnąć po „Dziejownik” i na nowo wrócić do tych niezwykłych, ważnych chwil. Możecie podarować wypełniony dziennik dzieciom lub wnukom! Będzie to wyjątkowa pamiątka dla kolejnych pokoleń.

Książka jest pięknie wydana, w twardej oprawie i na dobrej jakości papierze. Żółta, radosna okładka dobrze rzuca się w oczy, więc łatwo ją znaleźć na półce. Na grzbiecie okładki znajdziecie miejsce na wpisanie numeru tomu lub roku, którego zapiski dotyczą. Gdy wypełnicie kilka „Dziejowników” stworzycie spójną, rodzinną historię. „Dziejownik” jest podzielony na miesiące, by ułatwić podsumowania. Każdy miesiąc zawiera cztery karty do uzupełnienia. Nie musi być to jedynie tekst, mogą to być pamiątki, rysunki, wspólne zdjęcia, pocztówki, bilety wstępu, ulotki z wypraw – to co dla Was ważne.

Jeżeli szukacie nietuzinkowego, oryginalnego prezentu dla bliskich to „Dziejownik” będzie idealny. Najwięcej radości sprawi jego wspólne wypełnianie, ponadto angażując całą rodzinę buduje się poczucie przynależności i troski o bliskich. Myślę, że będzie pięknym podarkiem dla nowożeńców lub młodych rodziców, którzy rozpoczynają swoją rodzicielską drogę. Można go sprezentować na rocznicę ślubu, na święta, czy inne, ważne rodzinne uroczystości. Myślę, że małemu książkoholikowi także sprawi wiele radości, bo będzie mógł on zapisywać w nim wszystkie przeczytane książki. Pomysłów na jego wypełnienie jest naprawdę wiele, ograniczy Was jedynie własna wyobraźnia. Polecamy całą rodziną i zabieramy się za aktywne wypełnianie naszego „Dziejownika”.

Dziejownik - historia naszej rodziny - Arts & Entertainment | Facebook - 9  Photos

Dodaj komentarz