Czytamy razem. Zestaw do nauki czytania – CzuCzu

Przygoda z czytaniem to wspaniałe i ekscytujące wydarzenie, dlatego warto zadbać aby przebiegało ono w przyjemnej atmosferze. Każde dziecko ma w swoim życiu taki moment, że zaczyna interesować się alfabetem, powoli składa litery w wyrazy i pragnie samodzielnie czytać. Warto ten czas wykorzystać i w miły, ciekawy sposób pokazać dziecku jak przyjemną czynnością jest czytanie.

Dziś chciałam pokazać Wam bardzo pomysłową propozycję wspomagającą rozpoczęcie przygody z literami. „Zestaw do nauki czytania. Czytamy razem” od CzuCzu to komplet, która posłuży na lata. Jedno pudełko skrywa wiele możliwości!

koszyk

Wygodne, podręczne, kolorowe pudełko z uchwytem zawiera: 6 książeczek, 88 liter, 20 wyrazów, 20 obrazków, a także ciekawy poradnik dla rodziców i pomysłowe scenariusze zabaw z wykorzystaniem zestawu. Znajdziecie tu wszystko podane jak na tacy, co wspomoże dziecko w nauce czytania!

Kartonowe książki, w formie harmonijek przedstawiają codziennie czynności. Są przystępnie i ciekawie przygotowane, dlatego można je zaproponować już dwulatkom! Na początku możecie powtarzać dźwięki, wyszukiwać szczegóły, opowiadać co się dzieje, a później jak malec podrośnie możecie zacząć składać pierwsze słowa.

6 książek to 6 kroków w nauce czytania. Kolejno mamy: samogłoski, zestawy samogłosek, pierwsze sylaby, kolejne sylaby, proste rzeczowniki i proste czasowniki.

Litery, wyrazy i obrazki będą dodatkowymi atrakcjami, które nauczą przez zabawę. Dzieci będą miały wiele radości, układając pierwsze słowa.

Zestaw przygotowany jest z solidnej, trwałej tektury i posłuży na długi czas. Świetne, kolorowe, dynamiczne ilustracje Przemka Liputa zachęcą dzieci do zabawy – tak przygoda z czytaniem to wspaniała zabawa!

Czuczu towarzyszy moim dzieciom od lat! To polska marka, z wartościowymi i pięknymi produktami, które zawsze przygotowane są z największą starannością i dbałością o detale. Jeśli szukacie mądrych, i nietuzinkowych pomocy naukowych dla dzieci to koniecznie zerknijcie na stronę CzuCzu.pl – znajdziecie tam puzzle, gry, quizy, łamigłówki i kolorowanki. Wszystko dostosowane do wieku dziecka i jego potrzeb. Bardzo polecamy!

CzuCzu

3 thoughts on “Czytamy razem. Zestaw do nauki czytania – CzuCzu

Dodaj komentarz