Całuski dla maluszka – Wydawnictwo ADAMADA

Są takie książki, którym nie potrzeba słów do recenzji… Wystarczy zajrzeć na jedną stronę, potem na kolejną i już wiadomo, że mamy coś wyjątkowego!

„Całuski dla maluszka” od wydawnictwa Adamada jest właśnie taką literacką perłą.

koszyk

To kartonowa pozycja dla maluszków i ich rodziców. Pełna czułości, miłości, delikatności.

Strona po stronie poznajemy dzieci – zwierzątka: kota, świnkę, nosorożca, słonia, żyrafę, myszkę, owieczkę i pieska. Są przeurocze – w pieluszkach 🙂 Każde z nich dostaje całuska, a na końcu czeka słodki niemowlak, któremu wyznajemy miłość.

Urocza historia! Tryska pięknymi rodzicielskimi emocjami i sprawi, że niejednemu dorosłemu zakręci się łezka. Polecam każdemu maluszkowi!

Guido van Genechten przez lata pracował jako grafik w wielu wydawnictwach. Dzisiaj zajmuje się przede wszystkim tworzeniem autorskich książek obrazkowych dla dzieci. W roku 1998 zdobył międzynarodową nagrodę dla ilustratorów (Illustrator’s Award City of Hasselt) za książkę “Rikuś”. To wyróżnienie otworzyło mu drzwi do międzynarodowej kariery. W 2007 roku zwyciężył w konkursie na najlepszego ilustratora książek dla dzieci (Reader’s Digest Award for Best Children’s Book Illustrator), za książkę “Nie chcę być duży” która została umieszczona na liście Best Picture Book of the Year 2007 (najlepsza książka obrazkowa roku 2007). Guido van Genechten jest autorem licznych bestsellerów, a w ciągu ostatnich kilkunastu lat jego książki wydano w 40 krajach na całym świecie.

'”Całuski dla maluszka”

Tekst i ilustracje: Guido van Genechten

Przekład: Aleksandra Golecka-Mazur

Książka całokartonowa

Ilość stron: 18

Dla dzieci: 0+

Witamy w naszym sklepie

Dodaj komentarz