„Baranek zwany MIŁOŚĆ” – Wydawnictwo DAWIDA

 

Nie wiesz jak opowiedzieć swojemu maluszkowi o Bogu, stworzeniu Świata, miłości, zbawieniu? Z pomocą przychodzi niewielkiego formatu książka z Wydawnictwa Dawida pt. „Baranek zwany Miłość”. Jest to historia stworzenia Świata i ewangelia dla najmłodszych w pigułce. Ta pozycja pokaże Twojemu dziecku jak Tata (bo tak pisze Milly Bennitt o Bogu) i jego miłość jest ważny w naszym życiu, jak jest potrzebny i jak piękne jest życie z Nim.

Tekst krótki i rymowany nie pozwala dziecku się nudzić, a duże i malownicze ilustracje narysowane przez Bishoy Gendi zachęcają do rozmowy na temat Boga z naszymi pociechami. Niech po tej lekturze ich wyobraźnia i serce będzie rozpalone miłością.

Książka ma 24 strony i nietypowy prostokątny format przez co jest dla dzieci niezwykle ciekawa. Jej wymiary to 20 x 17 cm. Oprawa jest miękka i lakierowana co razem tworzy niezwykle miłą dla oka oraz dłoni lekturę.

 

 

 

 

 

 

Wydawnictwo Dawida posiada w swojej ofercie książki o tematyce religijnej dla dzieci ale i dla dorosłych. Znajdziemy tam lekturę o duchowej rewolucji, uwielbieniu, szacunku, uzdrowieniu i wielu innych ważnych dla duszy sprawach. Jeżeli interesuje Was ta tematyka naprawdę warto zajrzeć na stronę wydawnictwa.

koszyk

http://wydawnictwodawida.pl/templates/mjtemplate/images/logo.png

 

Dodaj komentarz