„TY” wzruszająca książka o Twoim dziecku + plakat gratis! Wydawnictwo TUMILU

Każde życie jest cudem, każde dziecko jest wyjątkowe, ale nie zawsze o tym pamiętamy… W codziennych chwilach, w zabieganym dniu, w pędzie tego świata umyka nam fakt, że jesteśmy ważni i nadzwyczajni, że drugiej takiej osoby nie ma i nigdy nie będzie.

„TY” jest wzruszającą, przepełnioną mocą i wartości książką nie tylko dla dzieci. To także niezwykle ważna i potrzebna książka dla każdego rodzica.

Dwie cudowne kobiety – mama i córka przygotowały oryginalną i niepowtarzalną książkę o Waszym dziecku!

Jeśli pragniecie ofiarować swojemu dziecku ciepłą, przepełnioną miłością i czułością książkę to „TY” będzie podarunkiem na całe życie. To książka do której można wracać na każdym etapie życia, by wzmocnić wiarę w siebie i by akceptować siebie takim jakim jestem.

koszyk

Z kodem TY20 otrzymacie 20% rabatu na wszystko w sklepie TUMILU.pl, w tym także na przecenione pakiety!

Tylko do 31 maja do każdego egzemplarza książki „TY” otrzymacie GRATIS genialny, olbrzymi plakat – kolorowankę, z zdaniami i elementami do kolorowania.

Wspaniały, rymowany tekst Ewy Dahlig i przepełnione emocjami ilustracje Marty Dahlig sprawią, że pokochacie tę książkę już od pierwszych stron.

To opowieść o kimś jedynym na świecie, o kimś malutkim, choć o wielkiej mocy, o kimś wspaniałym – o Twoim dziecku. Książka udowodni jak pięknie jest różnić się wyglądem, kolorem skóry, marzeniami, nastrojami. Uświadomi młodemu człowiekowi, że jest ON skrojony idealnie, że nie musi być kimś innym, że nie musi naśladować rówieśników. Każde słowo na kartach tej książki ma w sobie dużą dawkę czułości, pokaże również jak wielką moc ma rodzicielska miłość i uświadomi, że zawsze i wszędzie warto być sobą! Dzieci przekonają się również, że wszystkie emocje, które mini władają są ważne i potrzebne, że należy akceptować siebie dokładnie takim jakim jestem.

Książka dopracowana jest w najdrobniejszym szczególe. Duży format, piękna, twarda oprawa, doskonałej jakości papier i ilustracje, od których trudno oderwać wzrok.

Bardzo cenię wydawnictwo TUMILU za serce wkładane w każdą książkę i po raz kolejny zapewniam Was, że warto sięgnąć po tak wyjątkową, ważną, piękną książkę. Bardzo polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.