Świętujemy 10 lat serii EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN! – Wydawnictwo WILGA

Rok 2023 jest dla EMI wyjątkowy!

Wspólnie z tytułową bohaterką i Tajnym Klubem Superdziewczyn świętujemy dziesięciolecie serii 🙂 Z okazji tej ważnej i pięknej rocznicy chciałam przypomnieć Wam o tych przygodowych, pełnych akcji książkach, które pokochają nie tylko dziewczynki! W tajnym klubie jest także jeden superchłopak.

Na swoim blogu już od 6 lat przybliżam Wam perypetie Emi i jej paczki przyjaciół. TUTAJ możecie zajrzeć do wielu wpisów. Z tą serią dorastała moja córka Michasia, później czytałam ją z chłopcami, dlatego mamy do niej bardzo duży sentyment i z serca polecamy ją dzieciom już od około 6 roku życia, choć i dużo starsi czytelnicy też będą zadowoleni z lektury.

koszyk

Za co cenimy i lubimy Emi? Przede wszystkim każdy tytuł przynosi nową, ciekawą i pełną humoru opowieść. Autorka Agnieszka Mielech z lekkością przybliża nam życie głównych bohaterów, wplatając w nie tematy przyjaźni, pokazując jak ważna jest szczera rozmowa. W każdym tytule znajdziecie także sporą porcję wiedzy! Bohaterowie mają realne problemy, które na co dzień mogą być naszą przeszkodą, jednak Emi i jej przyjaciele podpowiadają, jak się pozbyć tych wyzwań, mimo że los wciąż im coś dorzuca. Optymistyczni bohaterowie wielokrotnie wywołują uśmiech na twarzach i sprawiają, że od pierwszych stron aż chce się z nimi zaprzyjaźnić.

Opowieści są także pełne empatii, wrażliwości i relacji rówieśniczych. Czasem bywa złość, rozczarowanie, albo niepotrzebne osądzanie kogoś po wyglądzie. Znajdziecie w nich także piękne lekcje współpracy, szacunku do ludzi i zwierząt oraz odpowiedzialności za czworonogi.

Jeśli nie przyjaźnicie się jeszcze z Emi to koniecznie nadróbcie zaległości! Książki są pełne ciepła, perypetii, dynamicznych akcji i cudownego humoru, dlatego czyta się je jednym tchem. Polecamy całym sercem i życzymy EMI kolejnych pięknych rocznic.

Dodaj komentarz