„MY” – najpiękniejsza książka o miłości! Wydawnictwo TUMILU

Miłość to najpiękniejsze uczucie, a kochać i być kochanym to największy dar! Czy można wyrazić miłość słowami? Czy można pokazać ją w książce? Czy można udowodnić jej wielką wartość? Można! Książka „MY” od wydawnictwa Tumilu robi to w mistrzowski, pełen ciepła i wzruszeń sposób.

Dwie wspaniałe kobiety, kochające życie i kochające książki przygotowały wyjątkową pozycję. Autorka Ewa Dahlig i jej córka, ilustratorka Marta Dahlig udowodniły czym jest bezwarunkowa miłość i poczucie bezpieczeństwa. Nie sposób przeczytać tej książki bez wzruszenia… Łza zakręci się w oku każdego dorosłego, który będzie czytał ją ze swoim dzieckiem, czy wnuczkiem. Ta przepięknie zilustrowana historia jest świadectwem jak wielka moc drzemie w miłości!

koszyk

KSIĄŻKĘ Z PLAKATEM GRATIS!

www.TUMILU.pl

Życie jest cudem i choć każdego dnia mierzymy się z wyzwaniami, trudami i niełatwymi sytuacjami to jest coś, dzięki czemu to życie chce się przeżyć jak najpiękniej. Miłość i bliskość są jak paliwo, które napędza nas do szczęścia. Często w pędzie codzienności zapominamy o tym, jak wielkimi jesteśmy szczęściarzami mając obok kogoś, kto kocha nas ponad wszystko.

Książka „MY” to książka o WAS! Znajdziecie w niej kawałek swojego życia. Są tu piękne, wzruszające chwile, relacje, wyzwania, potknięcia. Jest szczęście i są łzy, chwile zmęczenia i małe, drobne radości. Jest szczere ciepło i wspólny bezcenny czas, który buduje wspomnienia na całe życie! Jest zwykłe, zwyczajne, piękne życie. Są wszystkie pory roku, jest przemijanie i wspieranie.

Czytając tę książkę miałam przed oczami całe swoje dotychczasowe życie. Widziałam siebie małą i moich rodziców, którzy zawsze byli i zawsze są obok, w trudach i radościach. Zawsze kochają i zawsze mogę na nich liczyć. To najpiękniejszy dar życia, za który będę wdzięczna do końca…

Czarująca, wzruszająca, chwytająca za serce książka! Koniecznie podarujcie ją swojemu dziecku. Będzie wyjątkową pamiątką na całe życie. Wrócić do niej po latach będzie czymś niesamowitym i wspierającym. To także piękna propozycja dla młodych rodziców, którzy dopiero wkraczają w świat rodzicielstwa. Niech nie boją się wyzwań, łez, trudów. Ta opowieść będzie dla nich cennym wsparciem i piękną lekcją życia.

„MY” to miłość, a miłości nie może zabraknąć w Waszym życiu. Serdecznie polecam.

Kupując książkę otrzymasz w prezencie extra plakat „OTO MY”.

Plakat o rozmiarze  A1 (54 x 82 cm) zawiera aż 20 zadań dla WAS – rodzica i opiekuna 🙂 Cudowny sposób na budowanie rodzinnych relacji.

Dodaj komentarz