Mikołaj już tu był! Najlepsze prezenty dla dzieci – sklep JUNIOR Warszawa – Galeria Północna

Jestem mamą trójki dzieci. Żadne z nich nie ma w swoim pokoju telewizora, czy tabletu. Staram się rozważnie i mądrze podchodzić do nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim nie traktować dziecka jak małego dorosłego. Zabawa powinna być stałym elementem każdego dnia dziecka i czas na tę swobodną zabawę jest bardzo ważny. Nasz dom wypełniają książki – o tym wiecie doskonale śledząc nasz blog, w którym od ponad 3 lat dzielę się wartościową literaturą, grami i pomocami naukowymi, ale równie chętnie wybieram dla dzieci ciekawe i wartościowe zabawki.

Dziś wspólnie z moimi pociechami pokażę Wam kilka propozycji na prezenty dla najmłodszych. To spontaniczne wybory moich dzieci. Wybraliśmy się wspólnie do sklepu JUNIOR w Warszawie, mieszczącego się w Galerii Północnej. Poszukiwaliśmy prezentów dla dzieci w naszej rodzinie i znaleźliśmy tu bardzo interesujące propozycje dla maluchów, jak i dla starszych dzieci.

 

 

Sklep JUNIOR oferuje zabawki i akcesoria dla niemowlaków, przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Znajdziecie tu wózki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia oraz ogromną ofertę ciekawych propozycji na mądre prezenty. Januszek i Staś dojrzeli bogatą ofertę ulubionych klocków Lego i Playmobil. Jest ogromny wybór gier planszowych, puzzli i zabawek konstrukcyjnych.  Znajdziecie także figurki marki Schleich, które od lat nałogowo kolekcjonuje moja córka, jak również miłośnicy pięknych, pluszowych przytulanek odkryją tu coś dla siebie.

Wypatrzyliśmy zabawki takich marek jak np. Hape, Mattel, Hasbro, Siku, Trefl, Teifoc, Smoby, Fisher Price, Smily Play, Chicco, czy Nuby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#ZamiastEkranu warto sięgać po wartościowe i ciekawe zabawki. Dajmy dzieciom cieszyć się dzieciństwem, które tak szybko mija. Najmłodsi potrzebują naszego czasu, uwagi i wspólnych relacji, które nauczą je poznać siebie i rozwiną ich kreatywność. Wspólne gry planszowe, układanki, czy budowle z klocków to nie tylko wartościowa zabawa, ale cenny czas z bliskimi i rówieśnikami, który kształtuje zdolność do współpracy, rozwija inteligencję, a przede wszystkim zostawia wspomnienia.

 

 

Dodaj komentarz